Bağlantılar

Dr. Randoll

MaRhyThe®–Systems GmbH & Co.KG

Dr. Randoll yapılan temel bilimsel araştırmaların sonuçlarına dayanarak, iskelet kaslarının ve sinir sistemimizin kendilerine özgü fizyolojik titreşimlerini, özel bir mekano–manyetik Rezonatörle harekete geçiren ve tekrar dengeleyen bir tedavi aleti geliştirmiştir. Bu tedavi aletinin adı MATRIX olup, ritmik mikro esnetme yoluyla hücrebiyolojisi bazında etki ederek, tüm hücre yenilenmesinin ve hücresel bazdaki iyileşmenin bağlı olduğu hücresel mikro süreçleri tekrar dengelemektedir.


Förderverein Zukunftsmusik

Prof. Dr. med. Dipl.–Psych. Rolf Verres

Sabine Rittner, Muzik Therapist

“Gelecek için müzik”, madeikal psikoloji, etno tıp, müzik terapi alanlarında, değişik konular üzerine etkinlikler organize ermek ve sunmak amacında olan bir ortaklıktır. Bu yeni bilgiye, ilham veren tecrübelere ve ilginç paylaşımlara yol açmaktadır. Bu, konferanslarda, sempozyumlarda ve, konserlerde, sergilerde, atölyeler, seminerler ve kutlamalarda hedefini bulmaktadır.

foerderverein-zukunftsmusik.de


Ibn Sina Tip Merkezi

Dr.med. Michael Bachmaier–Eksi

Aile hekim, doğal tıp ve akupunktur uzmanı, psikosomatik bakım, myofascial ağrı terapisi, Dorn–Wirbelsulen terapisi, müzik terapi ve Ibn Sina tıbbı. Orta Asya müzik ve hareket terapi grupları. Türkçe konuşulur

orientmed.de


Gazi Üniversitisi Tıp Fakültesi Algoloji Bölümü – Ankara, Türkiye

Başkan: Prof. Dr. Avni Babacan

Yaklaşık 15 yıldır büyük bir özveriyle ve severek uğraştığı ağrı tedavisi konusundaki çalışmaları sonucunda Nisan 2004´de Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi Algoloji Bilim Dalı´nı kurdu ve ağrı çalışmalarına halen devam etmekte.

Ağrı tedavisinde Türk müzik ve hareket terapisi geleneğinin etkileri üzerine araştırmalar yapmaktadır.

agrivetedavisi.com

Bir Cevap Yazın